Держтелеканал «Рада» віддасть компанії, пов’язаній з ексзаступником керівника ОПУ Кирилом Тимошенко, 105 млн.грн. на створення телепрограм (ДОКУМЕНТ)


09:2815.01.2024

Компанія Кінокіт уклала договір з державним телеканалом “Рада”. Він передбачає вироблення 62 тисяч хвилин телепродукту, які обійдуться у 104,9 мільйона гривень.

Про це пише 24 канал.

Про відповідну угоду стало відомо завдяки системі Prozorro. У ній зазначається, що державний мовник, телеканал “Рада”, уклав на майже 105 мільйонів гривень договір. Він передбачає виробництво телепрограм для телемарафону “Єдині новини”, знятих ТОВ Кінокіт.

Це вже другий договір за два роки

Звернімо увагу, що торік у січні “Рада” також укладала договір з ТОВ Кінокіт. Він теж передбачав виробництво контенту, який транслюватимуть в ефірі телемарафону, але на 2023 рік. Тоді сума угоди складала 120 мільйонів гривень.

І все було б нічого, якби не один цікавий момент. Ще тоді журналісти Bihus.info опублікували розслідування. У ньому розповідали про те, що ТОВ Кінокіт пов’язане з колишнім заступником глави Офісу Президента Кирилом Тимошенком через його дружину Олену.

На новий тендер і його переможця відреагував народний депутат Ярослав Железняк. Він також здивований тим, що переможця знайшли відразу, і що для цього навіть не проводили конкурсу.

«І не повірите, але вже одразу і переможець без конкурсу є: Компанія Кінокіт… пов’язана з вже ексзаступником голови ОП Кирилом Тимошенко…», – написав Железняк у телеграмі.

Він наголосив, що 105 мільйонів гривень – дві третіх від загального бюджету телеканалу “Рада”.

Звернімо увагу на договір, укладений з компанією Кінокіт. Він передбачає, що кожна хвилина продукту, знятого для каналу “Рада”, обходитиметься у 1692 гривні. Ну і загалом майже 105 мільйонів гривень за 62 тисячі хвилин продукту будуть оплачені з кишені платників податків.

За 5 місяців витратили чверть мільярда на серіали

На це також раніше звернув увагу Ярослав Железняк. Він нагадав, що Олександра Ткаченка звільнили з посади міністра культури саме через скандал із закупівлею серіалів. Відтак, після його звільнення варто було очікувати на зміни, але ж ні.

«Знаєте, на яку суму було зроблено оплат на закупівлю саме серіалів з 27 липня по сьогодні (27 грудня – 24 Канал)? На 248,4 мільйона гривень», – обурено написав народний депутат.

Він підкреслив, що майже чверть мільярда бюджетних гривень пішли на виробництво різних серіалів. І це після заяви Володимира Зеленського та звільнення Олександра Ткаченка.

Як повідомляло Інше ТВ, Чи є місце для моралі на вершинах влади? Не “воєнний стан” заступника керівника ОП Кирила Тимошенка (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube