Автовласники, будьте уважні зранку – шахраї знайшли новий спосіб “розводу” водіїв (ФОТО)


07:1710.01.2024

Багато автовласників, підійшовши вранці до своєї машини, бачать на її склі або під “двірниками” різні послання на кшталт “Куплю”, “Паркуйся правильно” і далі за списком – це справа звична. Але як правильно “прочитати” намотану на дзеркало ганчірку? Саме намотану, причому міцно, а не просто накинуту?

Про новий “розвод” автомобілістів розповідає Dexpens.

Отже, маємо досить незвичайний пейзаж: особистий і гаряче улюблений автомобіль стоїть у тому самому місці, де вчора ввечері його й залишили, цілим та неушкодженим, але на дзеркалі заднього виду кимось і навіщось накручено стару футболку або інший продукт текстильної промисловості. Намотаний міцно, однією рукою не зняти, тож найлогічнішим дійством буде завести мотор, а поки той прогрівається, видалити “дитячу витівку”. Однак цей крок буде великою помилкою.

Автовласники, будьте уважні зранку - шахраї знайшли новий спосіб "розводу" водіїв (ФОТО) 1
Автовласники, будьте уважні зранку - шахраї знайшли новий спосіб "розводу" водіїв (ФОТО) 5

Ганчір’я на дзеркало прив’язали не пустотливі підлітки, а цілком дорослі індивідууми, які спостерігають за ТЗ і з нетерпінням чекають, щоб водій вийшов з машини, залишивши там сумку з телефоном, усіма документами і гаманцем, і захоплено почав розмотувати “посилку”.

Але ж стоячи біля машини, та ще й заведеної, центральний замок-то не закрити! Злодіям це прекрасно відомо, тож крадіжка не змусить себе чекати. Шляхи відступу теж розвідані, наздогнати навряд чи вийде, як і впізнати.

Автовласники, будьте уважні зранку - шахраї знайшли новий спосіб "розводу" водіїв (ФОТО) 3

Коротше кажучи, побачивши на дзеркалі заднього виду своєї “ластівки” такий “артефакт”, потрібно спокійно сісти в машину, завести мотор і так само мирно від’їхати від місця стоянки на кілька кварталів, після чого не дуже поспішаючи і сніг почистити, і ганчірку зняти.

Багато снігу? Не біда, діставайте щітку, закривайте автомобіль, і розкидайте опади по периметру – ніхто не підійде. Нападати – це не красти, не кожному вистачить нахабства, тож у разі правильного прочитання ситуації водієві нічого не загрожує. І попередьте близьких: у важкі часи живемо.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube