ХАМАС розробив керовані крилаті ракети під керівництвом Ірану, – ЦАХАЛ


21:1007.01.2024

Ізраїльські війська, що діють у місті Газа, виявили технологічне обладнання, включно з компонентами, які використовує ХАМАС для створення точних ракет, якими, як вважалося досі, це терористичне угруповання не володіло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Times of Israel.

За словами представників ЦАХАЛу, солдати нещодавно провели рейд на об’єкт ХАМАСу в районі кварталів Дарадж і Туффах міста Газа і виявили шахту тунелю, що веде до підземного заводу з виробництва зброї.

“Солдати виявили компоненти, які доводять, що терористи терористичної організації ХАМАС під керівництвом Ірану навчилися працювати і створювати високоточні компоненти і стратегічну зброю”, – йдеться в повідомленні ЦАХАЛу.

Відомо, що ХАМАС має у своєму розпорядженні протитанкові керовані ракети і невеликі безпілотники з вибухівкою, що використовуються на коротких дистанціях, а також саморобні автономні підводні човни, начинені вибухівкою, або підводні безпілотники, але не керовані ракети великої дальності.

У терористичного угруповання також є зенітні ракети, що запускаються з плеча, які неефективні проти ізраїльських літаків.

Невідомо, чи розгортав ХАМАС свої керовані ракети, чи вони перебували тільки на стадії розробки.

Читайте: Держдеп США виплатить $10 млн. за інформацію про фінансистів ХАМАС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube