Після масованої атаки рф частково немає світла у чотирьох областях – Міненерго


12:4029.12.2023

Після масованого обстрілу рф є відключення світла в Київській, Дніпропетровській, Одеській, Харківській областях, повідомляє у п’ятницю Міненерго, пише УНН.

В Київській області внаслідок падіння уламків пошкоджено повітряні лінії 10кВ у двох громадах, знеструмлено 843 абоненти.

Також у регіоні невідомі особи перекрили засувку в газовому колодязі. Попередньо відключений від газопостачання 341 споживач.

У Дніпропетровській області обстрілом пошкоджено повітряну лінію 150 кВ.

На Одещині у результаті ранкової атаки рф пошкоджено повітряні лінії 0,6 кВ.

На Харківщині через нічний і ранковий обстріли є пошкодження мереж у пʼяти громадах області. Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 16,6 тисячі споживачів.

Через несправність димоходу стався вихід чадного газу в будинку в Ізюмському районі. Двоє мешканців виявлено з підозрою на отруєння чадним газом, одного з них госпіталізували до лікарні.

В Донецькій області через бойові дії знеструмлено 4 населених пункти (3,3 тисячі абонентів). Залишається без напруги 132 населених пункти – близько 126 тисяч точок обліку. А в Запорізькій – у результаті бойових дій без електроенергії залишається 63 населених пункти – 5,6 тисячі абонентів, через технічні причини відключено 1 населений пункт (16 споживачів).

На Херсонщині залишаються без напруги внаслідок бойових дій 45 населених пунктів (близько 26 тисяч точок обліку).

На Чернігівщині внаслідок бойових дій знеструмлено 16 населених пунктів – майже тисяча споживачів, через технічні причини без світла 634 клієнти в 4-х населених пунктах.

Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована, вказали в Міненерго. Застосування планових відключень не передбачається.

Читайте: Приблизно 110 ракет було випущено сьогодні по Україні, – Зеленський прокоментував масовану атаку (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube