Ізраїльські військові виявили тунелі та зброю в будинках лідерів ХАМАСу


19:3917.12.2023

Ізраїльські військові здійснили наліт на офіс командира одного з батальйонів ХАМАСу і на будинки кількох високопоставлених командирів, включно з лідером терористичного угруповання в Газі Ях’ю Сінваром.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Times of Israel.

Командир 7-ї бронетанкової бригади полковник Елад Цурі каже, що його війська ведуть бої з ХАМАСом у районі Хан-Юніса. За його словами, бригада також досягла головної площі в Бані-Сухейлі, на околиці Хан-Юніса.

Під час операцій військовослужбовці бригади знищили “безліч терористів”, зокрема внаслідок танкового обстрілу. Крім того, військовослужбовці виявили близько 30 тунельних шахт, вразили десятки пускових майданчиків протитанкових ракет і спостережних пунктів, а також захопили зброю, використовувану бойовиками ХАМАСу, і матеріали розвідки.

“Ми знайшли зброю, тунелі в будинках високопоставлених чиновників ХАМАС. Ми бачимо тут безліч тунельних шахт, як і раніше стикаючись із ворогом, але отримуючи оперативний контроль над районом”, – заявив Цурі.

За даними ЦАХАЛу, поряд з офісами командира батальйону Хан-Юніс і будинками високопоставлених командирів ХАМАСу, війська також здійснили рейд на аванпост, що належить батальйону терористичного угруповання Дейр-ель-Балах, і захопили розвідувальні матеріали.

Під час іншого рейду війська захопили зброю та обладнання в будинку одного з членів елітних сил ХАМАСа “Нухба”.

Читайте: Подвійна трагедія. Армія Ізраїлю застрелила 3 заручників, яким вдалося втекти від ХАМАС (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube