Українське підпілля організовує паралельну систему медичної допомогу на окупованих територіях – ЦНС


20:3717.12.2023

На окупованих територіях не вистачає понад 3 тисячі лікарів, а вся система охорони здоров’я переорієнтована на обслуговування окупаційних сил. Тому українське підпілля має організовувати паралельну систему надання медичної допомоги.

На тимчасово окупованих територіях фіксується серйозний брак кадрів серед медичного персоналу. Про це повідомляє Центр національного спротиву, пише УНН.

За попередніми підрахунками на тимчасово окупованих територіях не вистачає понад три тисячі медиків. Також зберігається дефіцит ліків. Адже росіяни повністю переорієнтували медичну систему на ТОТ задля обслуговування окупаційних військ – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що цивільні можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу тільки за умови оформлення всіх російських документів. За даними ЦНС, такі дії окупаційних військ та російських адміністрацій вимагають від українського підпілля організації паралельної системи надання медичної допомоги на дому чи у пристосованих для цього приміщеннях медичних пунктів установ. У ЦНС радять людям сформувати запас медикаментів першої необхідності та засвіоїти базові правила надання первинної домедичної допомоги.

Читайте: Українцям на ТОТ з 1 січня відмовлятимуть у меддопомозі – ЦНС© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube