У Румунії вночі впав “шахед” рф, який атакував Україну: утворилась вирва в 1,5 метра


17:2414.12.2023

Під час нічної атаки росіян на Україну, один із “шахедів” впав на територію Румунії, утворилась вирва в 1,5 метра. Про це УНН повідомляє із посиланням на Ntv та міністерство оборони Румунії.

У ніч на четвер російські безпілотники, які атакували Україну, порушили повітряний простір НАТО над Румунією і по тривозі були підняті в повітря німецькі винищувачі Eurofighter. Під час хвилі ударів по цілях на Україні було зареєстровано до 70 російських безпілотників типу Shahed 136, один з яких, за попередніми даними, вибухнув над повітряним простором Румунії – повідомляє Ntv.

Міністерство оборони Румунії повідомило про вирву в 1,5 метра в дельті Дунаю біля румунського села Грінд, за 6,5 кілометра від українського кордону.

У румунському відомстві заявили про “можливу ймовірність” того, що це безпілотник росіян.

Літаки ВПС Румунії також піднялись Для спостереження за повітряним простором.

Міністерство національної оборони рішуче засуджує напади, здійснені російською федерацією на окремі об’єкти та елементи цивільної інфраструктури в українських портах на Дунаї. Ці напади є невиправданими та серйозно суперечать нормам міжнародного гуманітарного права – вказали у румунському відомстві.

Читайте: Вночі наша ППО збила 10 «Шахедів» і 10 балістичних ракет© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube