Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО)


06:0608.12.2023

Україну на міжнародному конкурсі «Місіс Світу» представить 37-річна  дружина нацгвардійця Олена Єлізарова. Вона візьме участь у конкурсі замість переможниці «Місіс Україна світ» Лани Малінської, яка не зможе поборотися за корону за сімейними обставинами.

Про це повідомляється на сторінці всеукраїнського конкурсу в Instagram.

Олена – дизайнерка інтер’єрів та власниця бренду ювелірних виробів. Вона також написала дитячу казку та колискову, яку відзначили на конкурсі Global Music Awards у категорії «Краща пісня для дітей». Жінка одружена і виховує чотирьох дітей – трьох хлопчиків та дівчинку, пише Главком.

Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 1
Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 7

Діти слугують для жінки натхненням, фото з відкритих джерел

«Конкурс Mrs.World – один з найпрестижніших у світі. Сьогодні це вже не тільки дефіле у купальнику. Це культурна подія, на якій зустрічаються представниці різних країн світу. Це ще один майданчик, на якому Україна може заявити про себе. Розповісти про нашу культуру та традиції, зробити більш помітними твори українських дизайнерів одягу та аксесуарів. Для мене велика честь та відповідальність представляти нашу країну у цей складний час», – зазначила Єлізарова.

Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 3
Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 8

У січні наступного року багатодітна мама та успішна бізнес-леді змагатиметься за корону на престижному конкурсі в Лас-Вегасі, фото з відкритих джерел

37-річна бізнесвумен, багатодітна мама та дружина нацгвардійця Олена Єлізарова.

Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 5
Україну на «Місіс Світу» представить багатодітна мама-дружина нацгвардійця (ФОТО) 9

фото з відкритих джерел

Як відомо, з 14 до 21 січня у США пройде 38-й Міжнародний конкурс «Місіс Світу». Він створений для вродливих і успішних одружених жінок, щоб актуалізувати сімейні цінності, побудувати дружні звʼязки між жінками з різних куточків світу та вшанувати їх досягнення у бізнесі, науці, мистецтві чи соціальній активності.

Зауважимо, «Місіс Світу» засновано у 1985 році. За роки участі у конкурсі Україна лише одного разу виграла головний титул у 2009-му. У 2023 році конкурс відбудеться в США.

Нагадаємо, в листопаді у Сальвадорі обрали «Міс Всесвіт-2023». Таких костюмів ви ще не бачили (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube