Українці по досягненню 18 років зможуть оформити паспорт за кордоном: як це зробити


08:4106.12.2023

Українці за кордоном, які вперше оформлюють паспорт після досягнення 18 років, зможуть це зробити в підрозділах ДП “Документ”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Уряд удосконалив реалізацію експериментального проєкту з оформлення внутрішнього та закордонного паспортів українцям, які перебувають за межами країни.

Проєкт акта розроблено Державною міграційною службою України, а його супровід здійснювався в рамках роботи Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду громадян України з тимчасово окупованих територій.

Змінами передбачено запровадити процедуру приймання ДП “Документ” за кордоном документів та анкет-заяв від осіб, які вперше оформлюють паспорт громадянина України після досягнення 18-річного віку.

З цією метою закордонним відокремленим підрозділам ДП “Документ” буде надано можливості проводити процедуру встановлення особи в режимі відеоконференцзв’язку за участю заявника та членів його сім’ї, близької особи.

Читайте: В Японії запустили нову програму для українців: їх права прирівняли до прав біженців© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube