В принципі, воно все пояснює. Кембриджський словник назвав слово 2023 року


08:0216.11.2023

Кембриджський словник оголосив слово “hallucinate” (галюцинувати) словом 2023 року. Цьому терміну було надано додаткове значення, пов’язане з технологією штучного інтелекту.

Про це повідомляє Sky News, передають Новини.Live.

Вказано, що традиційно hallucinate означає те, що хтось відчуває щось, чого не існує — через стан здоров’я або вживання наркотиків. Але тепер це також стосується штучного інтелекту.

“У 2023 році стало зрозуміло, що ця нова доступна технологія далека від досконалості, оскільки здатна продукувати неправдиву інформацію — галюцинації — і представляти її як факт”, — говориться у повідомленні.

У додатковому визначенні слова у Кембриджському словнику йдеться: “Коли штучний інтелект галюцинує, він видає неправдиву інформацію”.

Галюцинації штучного інтелекту, також відомі як конфабуляції, виникають, коли інструменти надають неправдиву інформацію, яка може варіюватися від пропозицій, які здаються абсолютно правдоподібними, до таких, які є абсолютно безглуздими.

Як повідомляло Інше ТВ, Український словник «Мислово» назвав вираз, присвячений російському кораблю, словом 2022 року© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube