Суд не задовольнив апеляцію ексголови ВС Князєва


17:0602.11.2023

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила в силі ухвалу ВАКС про продовження строку тримання під вартою з альтернативою застави в 35 млн грн викритому на корупції колишньому голові Верховного Суду Всеволоду Князєву.

“Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 2 листопада 2023 року розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 11 жовтня 2023 року про продовження колишньому голові Верховного Суду строку тримання під вартою з альтернативою внесення 35 млн грн”, – повідомляється на сайті Апеляційної палати ВАКС у четвер.

“За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, а ухвалу слідчого судді ВАКС – без змін”, – зазначається в повідомленні.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Як повідомлялося, 13 жовтня ВАКС продовжив на два місяці дію запобіжного заходу Князєву, зменшивши водночас суму застави як альтернативи триманню під вартою з 45 млн грн до 35 млн грн.

3 жовтня антикорупційні органи завершили досудове розслідування у справі колишнього голови Верховного Суду Всеволода Князєва, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. “Дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України. Детективам НАБУ дано доручення відкрити матеріали справи стороні захисту для ознайомлення”, – повідомляла пресслужба САП.

Нагадаємо також, що НАЗК склало протокол щодо ексголови Верховного Суду Князєва за порушення обмежень щодо подарунків

А також: Колишній голова Верховного Суду Князєв готовий здавати суддів-корупціонерів. НАБУ і САП думають© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube