У Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України представили нового начальника


06:3522.10.2023

У Південному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, відбулося представлення особовому складу нового начальника Південного регіонального управління Держприкордонслужби бригадного генерала Юрія Петріва.

Про це повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Представив нового керівника Голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко.
«Бригадний генерал Юрій Петрів є одним з найдосвідченіших керівників у прикордонному відомстві. Зокрема, останні п’ять років він у найтяжчі часи ніс службу на Сході України, також був заступником начальника Східного регіонального управління – начальником оперативно-військового управління Держприкордонслужби України. Його досвід військової служби в прикордонному відомстві та призначенням на посаду начальника Південного регіонального управління посилить охорону та оборону державного кордону на південному напрямку”, – зазначив Сергій Дейнеко.

Бригадний генерал Юрій Петрів запевнив присутніх, що достойно служитиме народові України й конструктивно забезпечуватиме виконання поставлених завдань на півдні нашої країни.

Читайте: Зеленський на Херсонщині: привітав прикордонників з 20-річчям розвідки ДПСУ і провів нараду з військовими (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube