Український пристрій для моніторингу роботи серця, керований ШІ, отримав нагороду в Японії (ФОТО)


13:2121.10.2023

Розробка української компанії Cardiomo – пристрій для довгострокового дистанційного моніторингу роботи серця під управлінням штучного інтелекту отримав нагороду престижної японської премії. Українців відзначили нагородою Semi Grand Prix у категорії Global премії CEATEC AWARD 2023.

Як повідомив Надзвичайний та повноважний посол України в Японії Сергій Корсунський, український стенд на виставці CEATEC загалом мав великий успіх. Це особливо важливо з огляду на те, що ринок Японії є дуже конкурентним.

Український пристрій для моніторингу роботи серця, керований ШІ, отримав нагороду в Японії (ФОТО) 1
Український пристрій для моніторингу роботи серця, керований ШІ, отримав нагороду в Японії (ФОТО) 5
Український пристрій для моніторингу роботи серця, керований ШІ, отримав нагороду в Японії (ФОТО) 3
Український пристрій для моніторингу роботи серця, керований ШІ, отримав нагороду в Японії (ФОТО) 6

Розробкою Cardiomo займалася компанія з однойменною назвою. На сайті премії повідомляється, що пристрій поєднує в собі пластир і хмарну аналітичну платформу, призначену для виявлення захворювань серця на ранніх стадіях. Моніторинг здійснюється під управлінням штучного інтелекту, що дозволяє покращити прогнозування.

Пристрій дозволяє отримувати інформацію про стан серця не тільки самому пацієнту, а й ділитися нею з близькими та лікарями за допомогою Bluetooth.

Перший приз премії у категорії Global отримала розробка компанії з Гонконгу. Це платформа координації роботів, яку можна використовувати для моніторингу, управління та призначення автоматизованих інспекційних та патрульних завдань паркам роботів, сформованим із пристроїв різних виробників.

CEATEC (Combined Exhibition of Advanced Technologies) – найбільша у Японії торгова виставка комп’ютерних технологій та електроніки. Вважається японським аналогом CES.

CEATEC AWARD вручається найінноваційнішим і найвидатнішим роботам, представленим на виставці. Нагороду заснували для стимулювання розвитку галузі, а також для створення та розвитку нових цінностей та ринків.

Нагадаємо, раніше Державне агентство розвитку туризму України отримало Срібний Дельфін фестивалю Cannes Corporate Media & TV Awards за туристичну промокампанію нашої країни.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube