В США скандал з “екологічним” похоронним бюро: моторошна знахідка в Колорадо


23:0020.10.2023

В американському штаті Колорадо з похоронного бюро, яке пропонувало послуги екологічного поховання, вивезли щонайменше 189 тіл, що розкладалися. Два тижні тому тут виявили 115 тіл.

Усе почалося з повідомлень про жахливий запах, який йшов з будівлі похоронної контори The Return to Nature, пише ВВС.

Один чиновник, який приїхав на місце, описав сцену як “моторошну” та “небезпечну”.

Зараз ФБР допомагає в ідентифікації тіл, які виявили нещодавно.

Похоронне бюро у місті Пенроуз штату Колорадо спеціалізується на похованнях без використання хімічних речовин, у тому числі рідини для бальзамування.

Для поховання також використовують труни, які біологічно розкладаються.

13 жовтня влада вилучила десятки нових тіл, які доставили в офіс коронера округу Ель-Пасо. Чиновники кажуть, що кількість тіл може ще зрости, адже ідентифікація триває.

“Поки триває розслідування, ми також зосереджені на постраждалих сім’ях. Ми намагаємось надати їм усю необхідну підтримку”, – сказав шериф округу Фремонт Аллен Купер.

Поліція почала розслідування після того як у похоронному бюро на початку жовтня виявили 115 тіл. Власника похоронного бюро, Джона Холфорда, звинуватили у спробі приховати “неналежне зберігання людських останків”.

У штаті дозволені так звані “зелені” похорони, але останки мають бути поховані протягом 24 годин або зберігатися охолодженими належним чином.

Раніше коронер округу Фремонт Ренді Келлер попереджав, що ідентифікація тіл буде “дуже тривалим процесом” через необхідність отримати судово-медичну інформацію, як-от відбитки пальців і ДНК.

В тему: Земля і люди. Китай відмовляється від традиційних поховань на користь цифрових цвинтарів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube