«Несли службу» в СПА-центрі: на Рівненщині жінка та донька посадовця військової частини незаконно отримали майже 2 млн.грн. бойових виплат (ФОТО)


18:2117.10.2023

Працівники ДБР повідомили про підозру двом військовослужбовицям з Рівненщини, які незаконно отримували грошове забезпечення та бойові доплати навіть, фактично не з’являючись на місце служби.

Про це повідомили в пресслужбі ДБР, передає Інше ТВ.

Жінки розпочали службу в одній з військових частин Рівненської області на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну. Одна з них обійняла посаду заступниці командира роти з морально-психологічного забезпечення, а її донька – оперативного чергового відділення підготовки даних штабу. Проте на роботу жінки виходили лише перші 3 місяці служби. Улітку 2022 року вони перестали з’являтися на роботі, продовжуючи отримувати повне грошове забезпечення.

За документацією, молода жінка несла службу на україно-білоруському кордоні, за що отримувала близько 50 тис. грн доплати, а її мати нібито перебувала на Сході країни, і її виплата становила 120 тис. грн на місяць. До викриття правоохоронцями загалом їм було незаконно нараховано майже 2 млн грн.

При цьому жінки зухвало продовжували публічне життя у місті, зокрема відвідували фітнес- та СПА-центри, де їх неодноразово помічали знайомі, яким було достеменно відомо, що вони мають перебувати на службі.

У цій військовій частині посаду заступника командира займає батько чергової та колишній чоловік заступниці командира роти. За оперативною інформацією, експодружжя продовжує проживати разом, а розлучення було оформлено фіктивно з метою просування по службі та уникнення конфлікту інтересів.

Жінки підозрюються у самовільному залишенні військової частини військовослужбовцем, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 407 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років.

Процесуальне керівництво здійснює Рівненська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Як повідомляло Інше ТВ, У Дніпрі затримали лейтенанта ЗСУ – вимагав у підлеглих відкати за нарахування бойових – по 150 тис.грн. з кожного (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube