Галкін спростував чутки про втечу з сім’єю з Ізраїлю (ВІДЕО)


17:0509.10.2023

З першими ударами по Ізраїлю російські пропагандисти заявили, що Галкін з Пугачової відлетіли з країни. До речі, зловтіха росіян через напад ХАМАСу, знущальні випади на адресу тих, хто вирішив виїхати з людожерної країни, а насамперед в Ізраїль, вразили багатьох, в кого ще залишались ілюзії щодо глузду російського суспільства. Втім, сам Максим Галкін вкотре заявляє, що ця озлоблена тупа меншість не є справжнім обличчям Росії.

Про це він також сказав у своєму зверненні, коментуючи чутки про те, що він разом із дружиною, співачкою Аллою Пугачовою, та їхніми 10-річними дітьми покинули Ізраїль.

-Ми обрали Ізраїль, тому що я дуже люблю цю країну, тому що мені тут спокійно, тому що ми з Аллою почуваємося тут своїми, не чужими. Також як ми завжди почувалися в Росії. Я – єврей по мамі, це частина мене, тому ми обрали Ізраїль. Жодної хвилини про це не пошкодували. І сьогодні, в ці тяжкі і сумні для Ізраїлю дні, ми тут. Ми навіть не розглядали можливість кудись поїхати, хоча вона є. Полетіти можна, але ми не летимо. Ми з Аллою і наші діти – ми можемо підтримати народ Ізраїлю”, – прокоментував Галкін.

Також шоумен розповів, що нині в районі, де вони живуть, відносно спокійно, хоча до цього декілька днів лунали сирени.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube