Турецьке судно підірвалось на міні біля берегів Румунії – ЗМІ


12:5806.10.2023

Турецьке вантажне судно у четвер, 5 жовтня, підірвалося на міні у Чорному морі біля берегів Румунії, але залишилось майже неушкодженим. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела, пише Кореспондент.

Інцидент стався вдень біля гирла Дунаю – за 11 морських миль на північ від міста Сулина, поблизу входу у Сулинське гирло. Інформацію надала британська компанія з безпеки морського судноплавства Ambrey.

Після вибуху судно стало на якір, щоб з’ясувати наслідки пошкодження, і приблизно через три години продовжило рух. Ніхто з членів команди не постраждав.

Зазначається, що ще одне джерело з уряду України підтвердило агентству, що такий інцидент був, і це могла бути або стара міна часів Другої світової війни, або одна з нових, періоду повномасштабної війни РФ проти України.

Керівник турецької консультаційної компанії Bosphorus Observer з посиланням на свої дані сказав, що інцидент стався із судном Kafkametler, воно отримало незначні пошкодження.

Дані відстеження руху суден MarineTraffic свідчать, що судно Kafkametler кидало якір на Дунаї поблизу українського термінала у Вилковому.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube