Для українських судів придбають понад 500 генераторів


19:3004.10.2023

Вища рада правосуддя погодила перерозподіл бюджетних видатків між судами та Державною судовою адміністрацією України, для закупівлі 511 генераторів у приміщення судів. Про це повідомила Вища рада правосуддя, пише УНН.

Державна судова адміністрація України та її територіальні управління запропонували здійснити перерозподіл видатків державного бюджету для судів. Кошти мають піти на закупівлі альтернативних джерел енергопостачання для забезпечення безперебійної роботи судів, а саме – на 511 одиниць генераторів.

Таким чином, як зазначається, суди зможуть виконати вимоги законодавства стосовно проведення судових засідань та створення й забезпечення відповідних умов для осіб, які звертаються до суду.

Також повідомляється, що буде придбано відповідне обладнання для підготовки судових приміщень до опалювального сезону та проведені аварійно-відновлювальні роботи.

Окрім цього, як вказано, буде збільшено кошторисні призначення Київського апеляційного суду для забезпечення суду серверним обладнанням.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube