У Великобританії незаконно зрубали «дерево Робін Гуда» – заарештований 16-річний підліток


06:0629.09.2023

Дерево Сикамор Геп у Великобританії, найбільш відоме завдяки тому, що воно фігурувало у фільмі “Робін Гуд: Принц злодіїв”, було зрубане в результаті “акту вандалізму”.

Про це пише Deadline, передає Інше ТВ.

Представники адміністрації Національного парку Нортумберленд заявили, що вважають, що дерево було “навмисно зрубане”. За підозрою в нанесенні кримінальної шкоди у зв’язку з цим інцидентом заарештовано 16-річного хлопця.

“Це всесвітньо відома пам’ятка, і сьогоднішні події викликали значний шок, смуток і гнів у місцевій громаді та за її межами. За фактом вандалізму було негайно розпочато розслідування, і сьогодні вдень ми заарештували одного підозрюваного у зв’язку з нашим розслідуванням”, – сказав суперінтендант поліції Нортумбрії Кевін Ворінг і звернувся до громадськості з проханням надати будь-яку інформацію з цього приводу.

Національний фонд, якому належить ця земля, заявив, що він “шокований і засмучений” незаконною вирубкою.

Сикамор Геп – це явір, що стояв поруч зі Стіною Адріана біля озера Краг-Лаф у графстві Нортумберленд, Англія. Він знаходився у різкому провалі в ландшафті і був популярним місцем серед фотографів. У минулому це місце описували як одне з найбільш фотографованих дерев у країні.

Дерево з’явилося у ключовій сцені фільму Кевіна Костнера “Робін Гуд: Принц злодіїв” 1991 року і згодом стало відомим як “Дерево Робін Гуда”. Влада попросила громадськість не відвідувати це місце, поки вони працюють зі своїми “партнерами, щоб з’ясувати, що сталося, і зробити це місце безпечним”.

Як повідомляло Інше ТВ, Держекоінспекція звернулась з заявою до поліції через пошкодження 5-ти дубів і спил одного дубу в парку «Дружба» в Миколаєві (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube