Угорщина проведе масштабні навчання через війну в Україні


15:4019.09.2023

Збройні сили Угорщини проведуть у листопаді цього року найбільші за останній час військові навчання. Причина цього нібито полягає у війні, яку Росія розв’язала проти України. Про це заявив начальник Генерального штабу країни генерал Габор Бьоренді в інтерв’ю угорській газеті Magyar Nemzet, пише Кореспондент.

За його словами, ці навчання пройдуть одночасно у восьми районах країни.

“Зміни у сфері безпеки в Угорщині змусили нас по-новому поглянути на ситуацію. Після початку російсько-української війни армію, яка звикла до миру, довелося розхитати: навчання та підготовленість довелося змінити, щоб мати підготовлену, оперативну та добре оснащену армію”, – пояснив військовий.

Бьоренді також зробив традиційну для офіційного Будапешта заяву про те, що “Угорщина на боці миру”.

Востаннє угорські збройні сили здійснювали такі масштабні дії у 2015 році, коли їх довелося терміново стягувати до кордонів з Австрією, Румунією та Сербією через міграційну кризу в Євросоюзі.

Він розповів, що під час двох попередніх навчань “відбулася перевірка боєздатності та можливостей швидкого реагування солдатів та підрозділів” і за їхніми підсумками було визначено “точки, де необхідне втручання”.

“У листопаді ми проведемо набагато масштабніші навчання, в ході яких не тільки здійснимо військові маневри у восьми населених пунктах країни, але й оцінимо можливості співпраці угорських сил оборони та цивільної адміністрації”, – запевнив Бьоренді.

Читайте: В Угорщині закликали не брати Україну в НАТО, а Росії дати гарантії безпеки© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube