В уряді спрогнозували значне зниження “безпекових ризиків” в Україні наступного року


14:1418.09.2023

Кабінет міністрів України очікує значне зниження “безпекових ризиків” у другій половині 2024 року. Водночас Москва продовжить застосовувати терористичні методи перешкоджання розвитку України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект бюджету на 2024 рік (№10000).

“Завдяки військовим успіхам українських захисників і захисниць значне зниження безпекових ризиків очікується з другої половини 2024 року, що позитивно позначиться на показниках економічного та соціального розвитку України на 2025-2026 роки”, – йдеться в додатку “Показники державного бюджету на 2025-2026 роки”.

На середньостроковий період очікується прискорення економічного зростання з 2,8% у 2023 році до 7,5% у 2026 році.

Як зазначають в уряді, зниження рівня невизначеності та допомога провідних країн світу у подоланні наслідків війни сприятимуть насамперед відновленню інвестиційної активності в Україні. Розблокування ключових морських портів значно полегшить логістичні зв’язки, що сприятиме відновленню вітчизняного експорту.

“Зниження безпекових ризиків у поєднанні з активізацією післявоєнної відбудови країни сприятиме поверненню вимушених мігрантів, що стане також ваговим фактором економічного відновлення у середньостроковій перспективі”, – йдеться в документі.

Читайте: Кабмін звільнив заступників ексміністра оборони Резнікова. Маляр – теж© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube