За час контрнаступу ЗСУ звільнили 260 кв.км, – Маляр


10:0618.09.2023

Сили оборони України з початку наступу на основному напрямку, південному, вже звільнили 260 кв. км території.

Про це в ефірі телемарафону заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

“Наш основний напрямок наступу – це південь. І на півдні у нас так само були просування вперед минулого тижня. Зокрема, йдеться про Мелітопольський напрямок. Але по всьому півдню ворог знаходиться в обороні. І Запорізький та Херсонський напрямок – це там, де ворог захищається”, – сказала вона.

“На що спроможний ворог? Їм вдається обстрілювати. Тому що у них багато зброї, перевага по озброєнню. І вони обстрілюють Запорізьку, Херсонську, Миколаївську області. І активно використовують “Ланцети”, – сказала Маляр.

Заступниця міністра оборони зазначила, що ЗСУ відбивають атаки ворога в районі Новодарівки, Новомихайлівки та Новоданилівки Запорізької області.

Але по Мелітопольському напрямку ЗСУ вдається просуватися. Там було звільнено Роботине. “Так от довкола, або як військові кажуть в районі Роботиного, це південніше і східніше цього населеного пункту ми мали успіхи”, – додала вона.

Протягом минулого тижня на південному напрямку Збройним силам вдалося звільнити 5,2 км. “А загалом за час наступальних дій там звільнено вже більше ніж 260 кв. км”, – сказала вона.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube