Міноборони опрацьовує додаткові можливості взаємодії Реєстру призовників із іншими держреєстрами


13:1715.09.2023

Міністерство оборони опрацьовує додаткові можливості інформаційної взаємодії з існуючими державними реєстрами.

Про це повідомляє пресслужба міністерства, пише ЛБ.

Міноборони зазначає, що завдання — усунути бюрократичну складову і зменшити кількість необов’язкових візитів громадян у ТЦК та СП для отримання довідок, дозволів тощо.

Зараз у Міноборони сформовано попередній план змін у ТЦК та СП. Одним з його ключових процесів є наповнення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Тому ведеться робота з організації інформаційної взаємодії між Реєстром та інформаційно-телекомунікаційними системами, реєстрами, базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.

Зазначається, що над цим активно працює ІТ-сектор Міністерства. Днями Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів отримав новий атестат відповідності Комплексній системі захисту інформації.

Міноборони вже підписало відповідні спільні накази з Міністерством фінансів України, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством освіти і науки України, Державною судовою адміністрацією.

Така ж робота ведеться з Міністерством охорони здоров’я України, Пенсійним фондом України, Офісом Генерального прокурора та іншими.

У планах – підписання спільних наказів з Міністерством соціальної політики України, Міністерством у справах ветеранів України та іншими.

Читайте: «Потрібна потужна система правозахисту воїнів у самому секторі оборони» – звернення Зеленського (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube