НАЗК проаналізує корупційні ризики в роботі військово-лікарських комісій


16:0814.09.2023

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) приступилло до аналізу корупційних ризиків у діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК). Про це повідомляє НАЗК, пише Кореспондент.

“Фахівці Національного агентства здійснюють експертизу актів законодавства, яке регулює діяльність ВЛК для комплексного та всебічного дослідження цієї сфери, а також вдосконалення організації їх роботи. Буде проаналізовано інформацію із судової практики, розслідувань правоохоронних органів, відповідей на запити до відповідальних органів, публікацій у ЗМІ та соціальних мережах”, – ідеться в повідомленні.

Після аналізу планується сформовати список корупційних ризиків у діяльності ВЛК, описані виявлені корупціогенні фактори та надані рекомендації для їхньої мінімізації та усунення.

НАЗК просить громадськість долучитися до збору інформації про факти:

корупційних зловживань у діяльності ВЛК;
недосконалості законодавства;
необхідніст внесення змін до профільних нормативно-правових актів. Також закликає поділитися досвідом застосування успішних іноземних практик.

Результати дослідження опублікують на сайті НАЗК і надішлють для відповідного реагування суб’єктам, відповідальним за мінімізацію або усунення корупційних ризиків, та Президенту України.

Читайте: НАЗК відкрило доступ до Реєстру корупціонерів із врахуванням безпекових аспектів – голова НАЗК© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube