У Держтуризмі оновили карту “туристичних магнітів” України


20:4511.09.2023

Державне агентство розвитку туризму оновило перелік “Туристичних магнітів України”. До нього увійшло 170 визначних туристичних місць з усіх 25 регіонів України, в тому числі Криму. Цей писок не повний і буде розширюватися.

Про це повідомила пресслужба Держтуризму, пише ЛБ.

Найбільше “магнітів” зосереджено в семи західних регіонах – 61 об’єкт культурної, релігійної та історичної спадщини. Саме тут знаходиться найбільше унікальних історичних та природних об’єктів.

У п’ятьох центральних областях зосереджено 32 туристично привабливі дестинації, в тому числі вісім заповідників та національних природних парків.

У чотирьох південних регіонах та Криму знаходиться 31 туристичний магніт, в основному це культурно-туристичні та природні локації. На Півночі країни зосереджено 27 привабливих для туристів дестинацій., насамперед мова про природні парки та заповідники.

У трьох східних областях, які наразі є частково окупованими та перебувають під постійними обстрілами, налічується 20 туристичних магнітів.

У Держтуризмі оновили карту "туристичних магнітів" України 1
Голова ДАРТ Мар’яна Олеськів зазначила, що за півтора року повномасштабного вторгнення українці навчилися жити і подорожувати в умовах війни.

“2023 рік для туристичної галузі України став роком внутрішнього туризму. Завдяки українцям, які продовжують подорожувати і відпочивати у своїй країні, туристична галузь може функціонувати та сплачувати податки. Щоб стимулювати внутрішній ринок подорожей, ми разом з представниками місцевої влади, активним бізнесом та регіональними профільними асоціаціями розширили карту туристичних магнітів. Впевнена, що саме ці дестинації якнайкраще презентують нашу історію, культурну та релігійну спадщину як для самих українців, так і для іноземців”, – зазначила вона.

Читайте: “В очах паніка” – як російські туристи їдуть з Криму під час вибухів (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube