Жодна цивільна людина не постраждала від атак дронів у РФ – Буданов


11:0510.09.2023

У Росії жодна цивільна людина не постраждала від атак “невідомих дронів”. Натомість під удари потрапляли підприємства російського військово-промислового комплексу. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, пише Кореспондент.

Він же закликав звернути увагу, куди вцілюють дрони.

“Це, перш за все, підприємства військово-промислового комплексу. Ось, наприклад, нещодавно чиїмись дронами було атаковано підприємство Кремній ЕЛ. Це підприємство, яке виготовляє основні, скажімо так, мікросхеми, з тих, що не закуповують, які використовують у ракетах Іскандер.

Цілком зрозумілий вибір цілі для цих невідомих дронів. І так усюди. Якщо проаналізуєте, що потрапляло під удари в Московській області, в Тульській області тощо. Усе це підприємства ВПК”, – вказав він.

За словами Буданова, вибухи в країні-агресорі “трохи протвережують суспільство”, але масового ефекту все ще немає.

“Почалися перші ознаки невеликих зрушень у бік панічних настроїв. Наприклад, російські страхові компанії почали страхувати цивільне населення на випадок атак дронів. Оскільки жодна цивільна людина не постраждала, то це прояв паніки”, – пояснив він.

Так само, як зазначив Буданов, як результат атак – постійні перебої з роботою цивільної авіації в РФ.

“Деякі авіакомпанії вже офіційно вийшли з Московських аеропортів і перестали туди літати. Думаю, що значні проблеми в такий спосіб буде створено. А це вже відобразиться безпосередньо на людях. Це буде крок уперед”, – додав Буданов.

Читайте: Контрнаступ України продовжиться і після погіршення погоди, – Буданов© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube