“Ми робимо публічною тільки одну операцію з 10”, – в РДК розповіли про рейди Росією і настрої в окупантів (ВІДЕО)


09:4008.09.2023

Кордони Росії місцями дещо укріплені, але назагал там легко проходити, бо вони знаходяться в кепському стані й від часу рейду на Шебекіно там нічого не змінилося і навряд чи вже зміниться.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів керівник штабу РДК Олександр на псевдо “Фортуна”.

Він зазначив, що рейди на територію РФ проходитимуть й надалі, адже Російський добровольчий корпус намагається створювати джерела напруги, щоб примусити росіян стягувати сили для захисту кордону.

“В результаті останнього рейду до кордону було стягнено 3,5 тисяч військових. Також під час рейдів виявляються об’єкти зв’язку, склади, військова техніка, укріплення тощо”, – розповів “Фортуна”.

Він підкреслив, що російська армія сьогодні є практично “радянською”, де практично відсутня комунікація всередині армії й усе відбувається за принципом доповідей. “Доповіді передаються нагору, а згори спускаються накази. На це йде 3-4 години часу, за які можна провести будь-яку успішну операцію”, – зауважив представник військового добровольчого формування.

У той же час у російській армії багато людей не хочуть воювати. Раніше це були одиниці, але зараз їх число зростає.

Він зауважив, що місцева влада не має наміру вживати заходів для захисту населення, що посилює його деморалізацію, натомість РДК після кожної операції отримує сплеск кількості заявок на вступ до лав їхнього підрозділу.

“Ми робимо публічними тільки одну з 10 операцій. Решта проходять тихо”, – зізнався він.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube