ЗСУ залишили російську піхоту без підтримки артилерії? Як насправді


07:3303.09.2023

Успішна робота української артилерії змусила армію РФ відвести свої артсистеми від лінії фронту, тому вони тепер не можуть підтримувати піхоту окупантів.

Про це повідомляється у звіті ISW.

Аналітики ISW зазначають, що це спостереження не завжди є вірним і не застосовним до всієї лінії фронту, оскільки українські підрозділи регулярно повідомляють про те, що потрапляють під сильний артилерійський вогонь російської артилерії, який коригується російськими безпілотниками.

Насамперед йдеться про бої в Запорізькій області. Повідомляється, що у цьому напрямі з липня українським силам вдалося серйозно пошкодити російські артилерійські радари. У зв’язку з цим із середини липня російські джерела неодноразово висловлювали стурбованість з приводу відсутності в армії РФ можливостей контрбатарейної артилерії на південній ділянці фронту.

Ключові висновки ISW:

ЗСУ продовжили контрнаступальні операції у Запорізькій області і, як повідомляється, 2 вересня просунулися вперед.

Російські війська 2 вересня вели наступальні дії в районі Кремінної та Бахмута, і просунулися на окремих ділянках.

Російська та окупаційна влада заохочує жителів окупованих районів України, які проживають у Росії, голосувати на окупаційних регіональних виборах, що, ймовірно, підвищить явку виборців для сприйняття легітимності виборів.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube