Зеленський анонсував позитивну новацію для школярів, їхніх батьків та вчителів (ВIДЕО)


22:1031.08.2023

Віце-прем’єр-міністр Федоров і міністр Лісовий разом зі своїми командами готують дуже позитивну новацію для наших школярів, для батьків, для вчителів.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Сьогодні був насичений день. Селектор із військовими та урядовцями. Фронт. Наші наступальні дії. Результати нашої зброї, нової української зброї, – 700 кілометрів. Завдання – більше.
Важлива новина для передової: домовлено про постачання в Україну броньованих «медеваків», великої партії. Те, про що мені говорили воїни, коли ми відвідували бойові бригади. Міністерство оборони сьогодні відзвітувало.
Як і завжди на селекторах, були звіти розвідки – ГУР та зовнішньої розвідки – щодо планів окупантів. Безнадійні в них плани.
Провів нараду щодо наступного тижня – наших міжнародних заходів. Будуть вагомі речі. Вагомі перемовини для України.
Іще одна нарада – щодо завтрашнього дня. Вже буде 1 вересня, початок нового навчального року. Віце-прем’єр-міністр Федоров і міністр Лісовий разом зі своїми командами готують дуже позитивну новацію для наших школярів, для батьків, для вчителів. Те, що дійсно допомагатиме. Завтра представимо перші деталі.
Дякую кожному і кожній, хто воює й працює заради України! Особливо відзначу: 47-ма окрема механізована бригада – дякую, хлопці, за ваше просування вперед; воїни нашої 44-ї артилерійської бригади – дякую за влучність!” – сказав Зеленський.

Читайте: Зеленський не дасть на вибори ні копійки і хоче залучити українців за кордоном© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube