спецслужбам рф наказали готуватися до нової спроби перевороту, – ЗМІ


12:1129.08.2023

У кремлі вважають, що після ліквідації ватажка ПВК “вагнера” евгена пригожина в росії існує загроза нового військового заколоту.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The мoscow Times.

За словами джерел із силових та урядових структур, спецслужби вже працюють над тим, щоб проконтролювати й не допустити “виступів”, подібних до того, що “вагнер” організував наприкінці червня.

“Танки, що підійшли на відстань менш ніж 200 км до москви, справили незабутнє враження на олодимира утіна, який править понад два десятиліття. пригожин не лише кинув виклик командуванню армії, а й не послухався особистого наказу президента, тому був визнаний загрозою режиму”, – заявили джерела.

За їх словами, кремль не зможе зберегти ПВК “вагнера” в нинішньому вигляді і її розформують.

“Багато членів “вагнера” вважають, що за загибеллю пригожина може стояти влада. І влада не може ігнорувати такі ризики”, – сказав аналітик International Crisis Group Олег Ігнатов.

Як зазначається, за два дні після ліквідації пригожина президент рф олодимир утін підписав указ, який вимагає від “вагнерівців” присягнути на вірність. Усі члени позаармійських воєнізованих формувань, включаючи добровольчі батальйони та територіальну оборону, зобов’язані скласти присягу перед державним прапором і присягнути захищати “конституційний лад”.

“утін хоче жорсткіше контролювати ПВК “вагнера”, щоб переконатися, що він не зіткнеться з повторенням кризи в майбутньому”, – зазначив Натія Сескуріа, науковий співробітник лондонського Royal United Services Institute.

Читайте: Все, пов’язане з Пригожиним, катають в асфальт – зносять навіть могили вагнерівців (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube