Пригожина поховають в Санкт-Петербурзі. Можливі нюанси


08:1228.08.2023

У Росії тіло ватажка приватної військової компанії «Вагнер» Євгена Пригожина в неділю, 27 серпня, забрали «вагнерівці», його повезуть у Санкт-Петербург, де заплановано похорон. Близькі Пригожина вирішили, що траурний захід відбудеться у вузькому колі, вхід буде за спеціальними жетонами, повідомляє «ВЧК-ОГПУ» в Telegram, посилаючись на відомості джерела.

За непідтвердженими даними, похорон Пригожина може відбутися у вівторок, 29 серпня.

«Станом на зараз точного рішення про регламент траурних заходів і прощання немає. Все залежить від позиції влади…», – наголошується на каналі.

Джерело ВЧК-ОДПУ розповіло, що родичі заступника Пригожина з ПВК Вагнер Валерія Чекалова сповіщають знайомих, що його похорон відбудеться в Санкт-Петербурзі у вівторок. Можна припустити, що похорон Пригожина теж може відбутися цього дня. Питання в тому, просто їх у закритій церемонії поховають чи все ж таки влада дозволить загальнонародну процедуру прощання з усіма загиблими ватажка Вагнера. Поки що все вказує на те, що такої процедури не буде, але оголосять, нібито це у зв’язку з побажаннями родичів.

Нагадаємо також: Путін поставив свій підпис не на тому аркуші паперу – найближчим часом можливий потік “компромату”, який Пригожин зібрав на режим© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube