Париж першим в Європі відмовився від електросамокатів


22:3827.08.2023

Електричні самокати в Парижі скоро відійдуть у минуле. З 1 вересня користуватися цими транспортними засобами самообслуговування буде неможливо. Паризька міська рада взяла на себе зобов’язання не продовжувати контракти з трьома приватними операторами, які надають ці транспортні засоби в Парижі. Таким чином, французьке місто стає першою європейською столицею, яка заборонила ці двоколісні транспортні засоби.

На референдумі, організованому мерією Парижа у квітні, вони дали відповідь на питання: «За чи проти скутерів із самообслуговуванням». 89% з 103 084 парижан проголосували проти, передає французький телеканал RTBF.

Таке рішення було прийнято після того, як переважна більшість у 89% голосів – 103 084 парижан, які взяли участь у референдумі, організованому Паризькою міською радою 2 квітня, відповіли на питання “За чи проти самокатів самообслуговування”.

Йшлося про погано припарковані самокати і, перш за все, про безпеку користувачів.

“Це був гарний спосіб пересування”.
Однак голосування потрапило під вогонь критики, починаючи з компаній, що брали в ньому участь, через низьку явку (7,46%).

Це рішення також викликає жаль у користувачів, таких як Ендрю, американський турист, який використовував електросамокат, щоб відвідати французьку столицю “дуже швидко, замість того, щоб їхати в метро і не бачити нічого над землею”.

За словами парижанки Валері, електросамокат став “приємним способом пересування без стресу, пов’язаного з автомобілем”.

До 2022 року в Парижі було зафіксовано 400 000 поїздок на електросамокатах.

Нагадаємо, в Україні самокати та моноколеса визнали транспортними засобами© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube