Змін до мобілізації не треба очікувати, але додатковий призов може бути – Данілов


09:0926.08.2023

В Україні мобілізація жодного дня не припинялася, все відбувається за планом и змін не варто очікувати. Водночас може бути додатковий призов на фронт. Про це в ефірі Українського радіо розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передає УНН.

“Змін до мобілізації не треба очікувати. Наша мобілізація почалася 24 лютого 2022 року. В перший день початку військової агресії були прийняті всі відповідні рішення Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України, було проведено засідання РНБО, потім Верховна Рада проголосувала всі відповідні нормативно-правові акти, зокрема, що стосуються мобілізації», — сказав Данілов.

Він наголосив, що мобілізація відбувається з урахуванням необхідності військових, яких треба призвати для виконання тих чи інших завдань

«Ми спокійно робимо цю справу. Вже відпрацьовано не перший етап мобілізації, ґвалту не треба підіймати, тому що все йде за планом, який на сьогодні є”, — зазначає Олексій Данілов.

Втім секретар РНБО припускає: додатковий призов може бути.

“Так, військові звертаються, і буде, скоріше за все, додатковий призов, але це не значить, що це буде виходити за ті межи, які ми затвердили ще 24 лютого 2022 року. Мобілізація відбувається спокійно і ті обсяги, які потрібні для наших Збройних Сил, ніколи не перетинали ту позначку. Більш того, ми жодного місяця не виходили на ті показники, які затверджували. Військові бережуть наших військовослужбовців і вони призивають рівно стільки, скільки їм потрібно для виконання завдань”, — каже він.

Читайте: В Миколаєві затримали учасників схеми ухилу від мобілізації, вартість питання – $8500 (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube