До Києва їде комісія ООН з розслідування порушень в Україні


19:5725.08.2023

Комісія з розслідування порушень в Україні здійснить місію в Україну з 28 серпня по 4 вересня, повідомили у представництві ООН в Україні, пише УНН.

“Члени Незалежної міжнародної комісії Організації Об’єднаних Націй з розслідування порушень в Україні здійснять третій візит в Україну з 28 серпня до 4 вересня 2023 року”, – ідеться у повідомленні.

Як зазначається, у межах своєї поточної місії з встановлення фактів, комісари відвідають декілька міст в Україні, зокрема місто Умань у Черкаській області та місто Київ, “з метою розслідування ймовірних порушень та утисків прав людини, а також порушень міжнародного гуманітарного права, та зустрінуться з жертвами та свідками”.

Заплановано, що три комісари, які беруть участь у місії – Ерік Мьосе (голова), Пабло де Грейф та Врінда Ґровер – зустрінуться з урядовцями, зокрема з ключовими міністрами, членами громадянського суспільства, представниками установ ООН, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу задля обговорення ситуації в країні.

“Комісія представить доповідь про свою діяльність Генеральній Асамблеї у жовтні 2023 року та Раді ООН з прав людини у березні 2023 року”, – вказали у представництві.

Читайте: ПРООН та уряд Данії закупили 182 генератори для Миколаївщини. Кому дістануться?© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube