Росіяни перекидають свої сили з Херсонського на Запорізький напрямок – ОК «Південь»


08:0224.08.2023

Ворог перенаправляє підрозділи з Херсонського напрямку на Запорізький, що говорить про те, що там є потреба у живій силі через велику кількість загиблих та поранених.

Як передає Укрінформ, про це повідомила керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Зараз важливою віхою є кожний населений пункт, тому що ми розуміємо, що та щільність оборони, яку ворог зміг собі дозволити протягом довготривалого часу, дійсно для нас створює серйозні перешкоди і просування на кожний метр має надзвичайне значення», – зазначила Гуменюк.

Вона зауважила, що звільнення населеного пункту – завжди копітка робота, дуже важка і потужна, з важкими наслідками.

«Розуміємо, що озлоблений ворог буде бити ще сильніше і, усвідомлюючи свої втрати, може перенаправляти свою озлобленість на цивільне населення. Саме тому кожне пресування подається дуже делікатно», – пояснила речниця.

Вона зазначила, що ротація ворога на Запорізькому напрямку відбувається фактично постійно, «тому що дійсно їх дуже припікає і в них є потреба постійно або поновлювати персонал або просто його додавати фізично».

Вона також зазначила, що спостерігається перенаправлення підрозділів ворога з Херсонського напрямку на Запорізький, що говорить про те, що у ворога є потреба безпосередньо в живій силі.

«Ми бачимо, що більше пересуваються вони на Запорізький напрямок, бо там потрібніше, там дійсно більш потужна контрбатарейна боротьба. Хоча на Херсонському напрямку ворог теж намагається підвищити інтенсивність обстрілів, щоб нагнітати ситуацію», – підсумувала речниця ОК “Південь”.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу за фронті відбулось 23 бойових зіткнення – Генштаб© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube