Пісні війни. ТНМК & YARMAK – Плюс-Плюс (++)


11:5223.08.2023

ТНМК та YARMAK (Ярмак) випустили “++” – спільний бенгер, який прокачає всіх на стороні добра.

Прем’єра кліпу, який був створений за сприяння Командування Сухопутних військ України та Головного управління розвідки Міністерства оборони України, відбулась 21 серпня, передає Інше ТВ.

Ця історія почалася минулої весни, коли на подкасті “ПЧ” (“Пряма червона”) футболіст національної збірної Олександр Караваєв попросив Фоззі передати привіт Ярмаку – знав, що грали разом в артистичній команді. Фоззі привіт передав, і в процесі спілкування з Ярмаком дійшли висновку, що час вже написати щось спільне. Час єднатися перед страшним ворогом.

Далі артисти час від часу обговорювали ідеї, одна з них мала умовну назву “++”. “++” – так давно спілкуються наші військові, підтверджуючи цим отримання якоїсь інформації.

Фагот, ТНМК: “Сьогодні вся наша енергія налаштована на перемогу, чим би ти не займався, пишеш пісню, граєш концерт, учишся стріляти, керувати дроном, проходиш курс по такмеду, або ж риєш собі схрон від ворожих прильотів – все це з думкою про наше світле майбутнє, а воно саме сьогодні залежить від кожного, хто намагається опанувати військові професії та відповідно і військовий сленг, а там немає часу на довгі слова, тому «зрозумів», «прийняв» та «дію» буде просто ++”.

Розклад був насичений – Ярмак у війську, ТНМК – в благодійному турі. І наприкінці минулого року нарешті змогли зустрітися й записатися в Києві, а потім – знову роз’їхалися. Насичені графіки, воєнні завдання, творити та погоджувати доводилось в онлайні. Взимку ще раз зібралися на студії, переписали трек начисто і почали думати над відео на цю пісню. Знову-таки роз’їхавшись, хто куди. Загалом процес був тривалий, але головне – що пісня і відео нарешті вийшли. І цей трек ніби гармата. В ЗСУ ++!

Як повідомляло Інше ТВ, Пісні війни. BERESTOVYI ft TARABAROVA – «Спи, котику милий» (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube