INSHE.TV
Неділя, 7 Грудня, 2025
Підтримати
Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт
Немає результатів
Подивитися усі результати
INSHE.TV
Підтримати
Головна Суспільство

Російські окупанти через брак резервів мають труднощі зі зміцненням своїх оборонних ліній – ISW 

15 Серпня 2023, 07:04
у Суспільство
“Нас кидают на бабки”: оккупант пожаловался, что РФ уменьшила выплаты за убийства мирных украинцев (АУДИО)

Українські військові під час контрнаступальних операцій просунулися у прикордонному районі Донецької та Запорізької областей. А російським військовим бракує резервів.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

Українські військові  повідомляють про продовження контрнаступу на півдні та досягненні певних успіхів. Так, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що ЗСУ досягли певних успіхів на південь і на південний схід від н.п. Старомайорське (9 км на південний схід від Великої Новосілки) в напрямку Урожайного (9 км на південь від Великої Новосілки). Та додала  що бійці продовжують наступ в Урожайному. При цьому деякі російські джерела стверджували, що ЗСУ контролюють північну частину населеного пункту.

Командир батальйону окупантів “Схід” Олександр Ходаковський (це угруповання перебуває під Урожайним), поскаржився, що війська РФ не перекидають у цей район додаткові резерви та артилерійські дивізіони. Також він стверджував, що батальйон “Схід” намагається утримати контроль над Урожайним “усі наявними силами”, але сили, що діють у цьому районі, виснажені та зазнають втрат. 

Експерти ISW раніше оцінювали, що російським силам не вистачає доступних оперативних резервів, які б дозволили їм проводити ротацію або вводити додаткові підкріплення, і що оборонні лінії інтервентів можуть “бути крихкими”.

Деякі російські блогери стверджували, що ЗСУ продовжували контрнаступні операції у районі н.п. Роботино (13 км на південь від Орєхова) у західній частині Запорізької області, і просувалися у південній частині Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута). 

Як повідомляло Інше ТВ, За тиждень на Бахмутському напрямку ЗСУ звільнили 3 кв.км території, Сили оборони Таврійського напрямку продовжують звільнення Урожайного – Маляр

Попередній запис

На Миколаївщині відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з вітрильного спорту (ФОТО)

Наступний запис

За добу на фронті відбулось 15 бойових зіткнень – Генштаб

Немає результатів
Подивитися усі результати
Інше ТВ

ІншеТВ – зареєстроване онлайн-медіа, виходить з 2014-го року. Ідентифікатор медіа – R40-05753

Категорії

  • Відео
  • Економіка
  • Кримінал
  • Курйози
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Найважливіше
  • Політика
  • Спорт
  • Суспільство
  • Технології

Додатково

  • Реклама
  • Контакти
  • Про нас
  • Політика конфіденційності та захисту персональних даних
  • Політика користування сайтом
  • Правила використання матеріалів сайту

© 2025 inshe.tv

Немає результатів
Подивитися усі результати
  • Всі новини
  • Найважливіше
  • Політика
  • Суспільство
  • Миколаїв
  • Надзвичайні події
  • Кримінал
  • Економіка
  • Технології
  • Спорт

© 2025 inshe.tv