За тиждень на Бахмутському напрямку ЗСУ звільнили 3 кв.км території, Сили оборони Таврійського напрямку продовжують звільнення Урожайного – Маляр


16:5614.08.2023

Важкі бої з окупантами тривають як на Сході, так і на Півдні України.

Але на деяких напрямках вдалось досягти успіхів.

Про це йдеться в традиційному тижневому звіті заступниці Міністра оборони України Ганни Маляр, передає Інше ТВ.

Так, за інформацією Маляр, після активізації російських військ на Куп‘янському та Лиманському напрямках ЗСУ  змогли не допустити просування ворога та відчутно зменшили його наступальний потенціал.

«Зараз на Сході фіксується певне зменшення кількості обстрілів та використаних ворогом боєприпасів, але це не означає, що ворог відступи від своїх планів. Ворог наразі перегруповується та намагається відновити втрачені спроможності. Ситуація на Куп’янському та Лиманському напрямках складна. Ворог постійно атакує. Наші війська відбивають атаки», – написала на своєму телеграм-каналі Маляр.

За її словами, на Куп’янському напрямку противник нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж Державного кордону у Бєлгородській області, здійснює пошук слабких місць в нашій обороні. На Лиманському напрямку противник продовжує штурмові дії з метою витіснення наших військ в районі Серебрянського лісу Донецької області, але безуспішно.

«На Бахмутському напрямку тривають важкі бої. Ворог намагається зупинити просування наших військ та відновити втрачене положення у районах західніше Кліщіївки, західніше Андріївки, Курдюмівки. За тиждень є, що минув, звільнену територію на Бахмутському напрямку збільшено  на 3 кв.км і загалом звільнена площа на Бахмутському напрямку складає 40 кв.км», – підкреслила заступниця Міністра оборони України.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник намагається наступати з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка. ЗСУ не дають ворогу реалізувати плани, але це дуже непросто. Крїм того, ворог постійно робить безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорського.

На Півдні Сили оборони України продовжують ведення  наступальної операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

«В напрямку Урожайне, південніше та південно-східніше Старомайорське Донецької області (ЗСУ) мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. В ході наступальних дій Сили оборони таврійського напрямку продовжують звільнення н.п. Урожайне», – зауважила Маляр.

Як повідомляло Інше ТВ, Окупанти минулої доби 85 разів обстріляли правобережжя Херсонщини та протилежний Кінбурнській косі берег Миколаївщини© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube