Майже 1000 українських морпіхів повертаються додому після навчань у Британії


21:0913.08.2023

Майже 1000 українських морських піхотинців пройшли піврічний курс підготовки у фахівців Королівської морської піхоти та армійських спецпризначенців Британії та повертаються додому, пише ЛБ.

Як зазначив міністр оборони Сполученого Королівства Бен Воллес, програма підготовки, яку провели елітні британські спецпризначенці, «допоможе Україні розбудувати власну морську піхоту та розширити можливості дій на воді».

Курс включав тренування з використання протитанкових комплексів NLAW, переносних ЗРК Stinger, мінометів і безпілотників для розвідки, а також знищення перешкод, наприклад, “зубів дракона” за допомогою вибухівки. Під час тренувань використовується та ж зброя, яку, серед іншого, Велика Британія надала Україні у межах військової підтримки.

Британські командос готували українських військових до проведення десантних операцій та висадки на суходіл із використанням надувних човнів. На завершення групи відпрацювали планування та проведення рейдових операцій українськими морськими піхотинцями вдень і вночі.

Читайте: Володимир Зеленський поіменно назвав воїнів, які заслуговують особливої вдячності, – там є і миколаївські морпіхи (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube