В Британії рибалка впіймав коропа, якого зловив і відпустив 30 років назад (ФОТО)


22:3312.08.2023

Дейв Леві сказав, що унікальні відмітини і малюнок луски риби показали йому, що це був той самий короп вагою 14 фунтів, якого він спіймав на риболовлі 1991 року, коли був підлітком.

У Великій Британії рибалка Дейв Леві був здивований, коли вдруге виловив одного й того самого дзеркального коропа вагою 40 фунтів (18 кг). Уперше він упіймав його в 1991 році.

Про це пише The Mirror.

За його словами, унікальне маркування і малюнок луски показали йому, що це той самий короп вагою 14 фунтів (6,3 кг), якого він спіймав у підлітковому віці й викинув назад в озеро площею 28 акрів.

В Британії рибалка впіймав коропа, якого зловив і відпустив 30 років назад (ФОТО) 1
В Британії рибалка впіймав коропа, якого зловив і відпустив 30 років назад (ФОТО) 5

“Я відразу впізнав. Щойно я побачив його у воді, я зрозумів, що це той самий короп, якого я зловив на початку дев’яностих, хоча зараз він набагато більший. У риби були такі ж відмітини і малюнок луски. Кожен дзеркальний короп унікальний, тому що в них різний малюнок луски. Коли я вперше зловив його, йому було, напевно, близько 10 років, тож зараз йому, напевно, вже далеко за 40”, — розповів Дейв.

В Британії рибалка впіймав коропа, якого зловив і відпустив 30 років назад (ФОТО) 3
В Британії рибалка впіймав коропа, якого зловив і відпустив 30 років назад (ФОТО) 6

Дейв із Вікфорда, Ессекс, спіймав коропа в рибальському господарстві Frimley Pits Fishery в Сурреї.

“Я знав, що в озері водиться дуже старий короп. Люди не розуміють, як довго може жити дзеркальний короп. Він виглядав геть пом’ятим і наче прожив хороше життя. Я повернувся додому, переглянув коробку з-під взуття, повну старих фотографій, і знайшов одну, на якій я був із ним, але з іншого боку. На старому знімку риба була набагато меншою, а в мене було набагато більше волосся”, — додав британець.

Видання зазначає, що вважається, що короп живе до 70 років.

Дейв, професійний рибалка, який працює у фірмі, що продає рибальські товари.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube