В Іспанії у нудистів виникла проблема: на їх пляжі почали приходити люди в купальниках


22:5911.08.2023

У Каталонії (автономна спільнота Іспанії – прим.ред.) є близько 50 пляжів і бухт з традиціями нудистів. Деякі з них позначені вказівниками, а інші – ні, але всі вони є місцями, де люди купалися голі десятиліттями.

Тепер це змінюється, і самі натуристи відчувають себе дискримінованими, тому що в цих місцях стає все більше людей, які носять купальники, а іноді їх навіть критикують за наготу.

Про це пише Рublico, передає Інше ТВ.

«Вони перестали ходити на деякі пляжі, тому що ми не спокійні. Самі нудисти почуваються незручно», — визнає Сегімон Ровіра, президент Федерації натуристів-нудистів Каталонії (FNNC).

Два найяскравіших приклади – пляж Ілла Роха в Бегурі (Жирона) і Кала Фонда або Вайкікі (Таррагона). «Це незаймані місця, які стали дуже популярними, і не завжди відомо, що вони мають традицію нудистів. Раніше люди або роздягалися, або йшли, але не зараз, вони залишаються в купальниках».

У Каталонії є натуристський простір, який збирає найбільше відпочивальників у всій Іспанії, з майже 2000 людей у ​​період з липня по серпень, в основному нудистів: це пляж Торн, розташований у муніципалітеті Ванделлос і L’Hospitalet de l’Infant (Tarragona), приймає ACN.

Багато років тому натуристам вдалося позначити деякі з найбільш знакових місць як нудистські, але не всі звертають на це увагу. Тепер натуристи вимагають від адміністрацій більшої співпраці, і Ровіра нагадує, що в 2018 році вони добилися резолюції омбудсмена, яка закликала до «позитивної дискримінації» натуристів.

«Не скрізь так відбувається, не всі мерії готові співпрацювати», — каже президент Федерації. З усіх цих причин вони надіслали листа до Департаменту рівності, щоб отримати підтримку Женералітату.

Хоча Ровіра зазначає, що нудистська традиція не втрачається, є “більше незручностей”, і вони “стурбовані”. «Людям на пляжі вже не так комфортно і спокійно, як раніше», – каже він. Усе це сприяє зменшенню просторів для практикування нудизму, яких і без того мало, і, крім того, у деяких випадках вони навіть піддаються «зневажливим» коментарям щодо наготи.

Як повідомляло Інше ТВ, в 2021 році тисячі людей роздяглися догола перед оглядом будинку, який дешево продавали нудистам.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube