Укргідроенерго заявило про недостатні обсяги води


21:3810.08.2023

Укргідроенерго не може накопичити достатні обсяги води на зиму через високе поточне виробниче навантаження з вироблення електроенергії. Про це сказав заступник гендиректора з комерційної діяльності компанії Богдан Сухецький, повідомляє Кореспондент.

“Вода – це для нас паливо… Як ми робили раніше? Ми накопичували воду і коли ми входили на початок осіннього періоду, ми видавали доволі суттєву допомогу енергосистемі, доки розгойдувалася теплова генерація і доки була така необхідність. Але зараз ми виливаємо досить багато води”, – заявив він під час дискусії щодо підготовки до осінньо-зимового сезону 2023-24 років, організованої Energy Club.

За словами Сухецького, наразі Укргідроенерго працює на межі своїх ресурсних можливостей щодо води. Він не став озвучувати конкретних цифр, але зазначив, що Укренерго використовує плюс 20%, 30%, 40% графіка, які ми надаємо”

“І це не дає нам змоги зманеврувати і залишити собі якийсь запас для того, щоб потім ми вийшли на підтримку енергосистеми… Не потрібно забувати, що ситуація з Каховським водосховищем теж розбалансувала повністю систему наших каскадів, тому що все було відрегульовано під роботу водосховищ від Київського водосховища і до самого низу по Дніпру”, – сказав він.

Читайте: Рівень води в Каховському водосховищі перетнув «мертву точку», водозбір неможливий, зокрема, і для ЗАЕС — «Укргідроенерго»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube