«Руф. Присутній»: вийшов документальний фільм пам’яті поета, підприємця, громадського діяча, воїна (ВІДЕО)


13:5110.08.2023

9 серпня відбулась прем’єра документального фільму, створеного платформою пам’яті Меморіал, про Юрія Руфа, який загинув на Луганщині 1 квітня 2022 року, захищаючи Україну від російських окупантів.

Юрій Руф (справжнє прізвище – Дадак) – відомий поет, письменник і громадський діяч. Людина, сталева у своїх помислах і своєму тілі. Доцент Національного лісотехнічного університету України. Ведучий. Засновник бренду одягу «Ґwear» та літературно-просвітницького проєкту «Дух нації».

Руф – це лицар українського духу, відданий служінню українській справі. З тих, хто будував Україну – вільну, непокірну, войовничу.

«Юра дуже багато всього встигав. Вночі, коли я прокидалася, його не було поруч, зразу дивишся, темно, ніч на вулиці, де Юра? Дивишся – ага, в кабінеті світло світиться, значить, він щось робить, щось придумує. Щось вигадував постійно», – пригадує дружина Ірина.

Хоч Юрій не мав військового досвіду, ще в 2015-му він прагнув захищати Україну. Тоді його дружина була вагітна, і це зупинило чоловіка. Та під час повномасштабного вторгнення Юрій не зміг сидіти склавши руки. 24 лютого 2022-го став бійцем 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Воював на Луганщині. І був там до останнього подиху.

Як повідомляло Інше ТВ, «Наш день»: вийшов документальний фільм про миколаївських морпіхів (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube