Коли чекати на GTA 6? Нові подробиці


19:1908.08.2023

Одним з найочікуваніших проєктів у геймерському світі от уже декілька років залишається GTA 6 – чергова частина легендарної серії, яка досі збирає шанувальників по всьому світу. Днями стали відомі нові подробиці з-за лаштунків розробки, а деякі джерела стверджують, що гра побачить світ у 2025 році.

Коли чекати на GTA 6? Нові подробиці 1
Коли чекати на GTA 6? Нові подробиці 5

Чутки та теорії

Статус компанії-виробника та проєкту в цілому завжди викликав у аудиторії непідробний інтерес, адже студія Rockstar щоразу піднімає планку своїх релізів. Нагадаємо, останнім їх успішним проєктом стала Red Dead Redemption 2 – також своєрідна GTA, проте на просторах Дикого Заходу, якщо простими словами. Розмови про розробку шостої частини GTA ходили вже давно, проте офіційно Rockstar підтверджено її лише на початку 2022 року. Відтоді чуток та зливів інформації лише побільшало, причому так, топ букмекерів України могли б сміливо приймати ставки на те, чи дійсно вони справдяться! 

Останні новини звучать так: офіційний трейлер покажуть 17 листопада, а сам реліз гри намічений на 2025 рік. Саме такі терміни оприлюднив у Twitter інсайдер Budzcario. Втім, за іншою інформацією фанати серії можуть отримати готовий продукт навіть до кінця 2024 року. Якщо ж у цьому питанні ще існують розбіжності, то з датою трейлеру, за словами інсайдера, можна повністю довіряти.

Мережею гуляє достатньо відео контенту, який начебто є відображенням геймплею майбутньої GTA, проте все той же Budzcario запевняє, що злитий контент відображає гру на момент 2020 року, а за минулий час вона зазнала серйозних змін. Словом, теорії з приводу майбутнього хіта безліч. От, наприклад:

  • У грі може бути реалізований серфінг;
  • У якості одного з місць подій у грі може з’явитися Куба;
  • Ще одним транспортом у грі можуть стати коні.

Останнє припущення, очевидно, навіяне успіхом тієї самої RDR2 та може стати прямою відсилкою до гри, які так полюбляють Rockstar.

Коли чекати на GTA 6? Нові подробиці 3
Коли чекати на GTA 6? Нові подробиці 6

Лише факти

Щодо підтвердженої інформації, то тут набагато більше цікавішого. Наприклад, вже точно відомо, що події GTA 6 будуть розгортатися у Вайс Сіті у теперішні дні. Проте карти кожної нової частини GTA збільшувалися щоразу, тож зрозуміло, що одним лише містечком сюжетна лінія не обмежиться.

Героїв буде два, про це відомо вже давно – Джейсон і Люсі. Зазначимо, що Люсі – це перший жіночий персонаж у якості головного персонажа у серії. З приводу їх взаємовідносин за сюжетом інформація відсутня, адже деталі сюжету не розкриваються, проте фанати вже будуть теорії від пари законах до брата і сестри.

Вже очевидно, що GTA 6 стане найдорожчою комп’ютерною грою на етапі розробки, причому сума зростає разом з наближенням дати виходу гри. Ще нещодавно фігурувала цифра в 1 млрд доларів, а вже днями зросла вдвічі! З усім тим аналітики впевнені, що якою б не була витратна частина, прибутки обов’язково виявляться вищими – на старті продажу кількість копій у перший же день може сягнути 14 млн. З такими прогнозами важко сперечатися, адже остання на сьогодні частина франшизи досі користується популярністю, має оновлення та рекордні цифри гравців в онлайн-версії. І це через 10 років після виходу гри! © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube