Росія втратила як мінімум половину бійців десантних військ, яких у 2022 році кинули на війну проти України, – британська розвідка


12:5206.08.2023

Йдеться про щонайменше 15 тисяч військових.

Про це повідомляє британська розвідка, пише «Радіо Свобода».

У розвідці Великої Британії нагадують, що під час святкування Дня Повітряно-десантних військ (ВДВ) Росії 2 серпня сталося несанкціоноване розголошення даних про масштабні втрати Росії у війні.

Так, у зверненні головнокомандувач десантних військ РФ генерал-полковник Михайло Теплінський повідомив, що 8500 десантників отримали поранення та згодом повернулися в стрій або взагалі відмовилися залишити лінію фронту.

Це відео швидко видалили з офіційних каналів Міноборони РФ. Натомість Теплінський так і не сказав, скільки російських десантників було вбито чи серйозно поранено в Україні, кажуть у розвідці.

«Однак екстраполяція даних Теплінського підтверджує оцінку, що принаймні 50% із 30 000 десантників, які були направлені в Україну у 2022 році, були вбиті або поранені», – зазначає розвідка.

Як повідомляло Інше ТВ, За добу в Україні ліквідовано ще 590 окупантів, загалом – понад 249 тисяч. Повні втрати ворога© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube