В ISW пояснили, в чому важливість операцій ЗСУ біля Бахмута


07:0406.08.2023

ЗСУ продовжують проводити контрнаступальні операції північніше і південніше від Бахмута Донецької області, стримуючи навколо себе велику кількість живої сили та техніки окупантів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на звіт ISW.

На думку аналітиків ISW, українські операції навколо Бахмута змусили росіян перекинути до навколишніх населених пунктів додаткові з’єднання. Ймовірно, це була одна з їхніх основних цілей контрнаступу біля Бахмута.

В результаті окупанти розгорнули елітні з’єднання та частини для підтримки оборонних операцій навколо Бахмута, у тому числі 98-ю гвардійську повітряно-десантну дивізію, 11-у бригаду ВДВ, 106-ю дивізію ВДВ та 364-ю бригаду спецназу.

На думку експертів, російські війська, якби вони не були задіяні у Бахмута, могли б використовуватись у наступальних операціях у Луганській та Харківській областях, або для посилення оборонних позицій на півдні України.

Ключові висновки ISW:

Україна 4 серпня завдала удару по російському нафтовому танкеру за допомогою морського безпілотника, що стало другою атакою на російські кораблі в Чорному морі за два дні.

Українські військово-морські удари, ймовірно, є частиною навмисної кампанії, спрямованої на створення сприятливих умов для більших контрнаступних операцій.

Українські сили здійснили обмежені наземні атаки на півдні України 5 серпня.

Російські війська вели наступальні дії на північний схід від Куп’янська, на рубежі Сватове — Кремінна, і в районі Бахмута.

Українські війська вели наступальні дії на лінії Сватово-Кременна, на заході Донецької області, а також у Запорізькій області.

Помилувані бойовики ПВК “Вагнера” продовжують збільшувати рівень рецидивізму в Росії.

Російські чиновники продовжують вивозити українських дітей із окупованих регіонів до Росії під виглядом літніх канікул.

Як повідомляло Інше ТВ, протягом доби на фронті відбулось понад 30 бойових зіткнень.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube