Група українських пілотів для навчання на F-16 відібрана – Politico


08:0206.08.2023

Відібрано першу групу пілотів для проходження навчання на винищувачах F-16.

Про це повідомляє «Польське Радіо» з посиланням на видання Politico, передає Інше Тв.

«Вісім українських льотчиків, які досконало володіють англійською, розпочнуть тренування, як тільки їх детальний план буде складено європейськими союзниками та затверджено Вашингтоном. Точний час їх розпочав ще невідомо», – написало авторитетне американське ЗМІ 4 серпня.

Американські чиновники, на яких посилається Politico, також зазначають, що ще 20 українських льотчиків, які володіють англійською на певному рівні, вже у серпні готові вирушити до Великобританії для проходження мовного курсу. Загалом відібрано 32 потенційні кандидати для навчання пілотування F-16. Звертається увага, що головною проблемою залишається знання англійської мови на високому рівні.

Нагадаємо, у липні на саміті НАТО у Вільнюсі 11 країн альянсу створили коаліцію для підготовки українських льотчиків та наземного персоналу з використання та обслуговування винищувачів американського виробництва F-16. Міністри оборони Бельгії, Канади, Данії, Нідерландів, Люксембургу, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Швеції та Великобританії тоді заявили, що «подальша підтримка України має першорядне значення у світлі жорстокої та неспровокованої агресії з боку Росії».

Як повідомляло Інше ТВ, Питання щодо навчань українських пілотів на F-16 зберігаються, США чекають програму тренувань – CNN© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube