Натівські стратегії тут не cпрацюють – вони не знали такої війни, – військовий штурмової бригади (ВІДЕО)


07:0404.08.2023

Військові стратегії виключно натовської розробки у війні в Україні виявляться неефективними, оскільки раніше армія Альянсу в подібних бойових зіткненнях, як в Україні, участі не брала.

Так вважає Максим Жорін, заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, про що він розповів в інтерв’ю “НВ”.

“Будь-яке навчання та обмін досвідом із західними партнерами мають допомагати створювати власну стратегію. І не варто сподіватися на те, що чиясь стратегія і поради повною мірою виявляться панацеєю для нашої ситуації. Так не буде”, — зазначив Жорін.

Переймати досвід НАТО можна і потрібно, але натовські країни, за словами Жоріна, ніколи “раніше безпосередньо не брали участі в таких війнах і конфліктах, у якому зараз перебуваємо ми”.

Він також додав, що у західних партнерів є корисні розробки для управління боєм і військами, комплексами артилерії — всього цього ЗСУ навчаються і беруть на озброєння. Але в сенсі стратегії має бути комплексний підхід: набутий Україною досвід поєднується з порадами НАТО.

Сьогодні, особливо цивільні люди, дуже чекають перемоги, якихось крутих новин, пояснив він, додавши, що реальність така, що доводиться з повною віддачею воювати буквально за кожну будівлю і кожен метр.

Сили оборони продовжують утримувати ініціативу і наступати, однак це ускладнюється тим, що ворог перекидає найбільш боєздатні підрозділи, щоб зупинити просування України, пояснив Жорін.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube