В Україні укриття мають 75% шкіл і 55% дитсадків – МОН


20:1029.07.2023

Усього 55% дитячих садочків в Україні мають укриття, трохи краща ситуація в школах – 75%. Про це повідомив у суботу заступник міністра освіти Андрій Вітренко в ефірі телемарафону, пише УНН.

“У нас приблизно 65% закладів освіти обладнано укриттями, і розміститися там може приблизно 56% учасників освітнього процесу. По ланках найкраща ситуація у закладах професійно-технічної освіти – 95% закладів обладнано укриттями. 94% – це заклади фахової, передвищої та вищої освіти. Школи – 75%. І, на жаль, садочки відстають у цьому показнику – це лише 55% садочків”, – зазначив Вітренко.

Деталі

При цьому він нагадав, що наразі держава виділила окрему субвенцію для забезпечення і додаткового облаштування укриттів – це 1,5 млрд гривень, була ухвалена постанова про її розподіл. “Вона вже пішла по регіонах. І регіони мають облаштовувати укриття там, де їх немає”, – зазначив представник МОН.

“Я впевнений, що за цей період, який залишився до початку 1 вересня, регіональні влади зроблять все можливе для того, щоб 1 вересня діти могли навчитися очно в закладах освіти”, – вказав він.

Читайте: Новий навчальний рік в Україні розпочнеться 1 вересня, відповідальність за укриття – на громадах, – рішення уряду© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube