Литва оплатить навчання 350 українських студентів


09:3827.07.2023

Вільнюс сплатить 60 відсотків вартості навчання для українців, а решту покриють вищі навчальні заклади, де українським студентам-першокурсникам виділили майже 643 тисячі євро, повідомляє ЛБ.

Також зазначається, що студенти отримуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 300 євро, щоб покрити основні потреби на проживання та придбання матеріалів для навчання.

Уточнюється, що українські випускники, які отримали атестат про повну загальну середню освіту в Литві, матимуть пріоритет при вступі до вишів країні, тоді як абітурієнтам, які здобули середню освіту в Україні, потрібно мати відповідний атестат та скласти український вступний іспит.

За рішенням влади, українці, які бажають отримати державну підтримку на навчання в Литві, мають право подавати документи на вступ безпосередньо до одного або декількох вишів і брати участь в оголошених ними конкурсах.

Минулого навчального року майже 800 українців були прийняті на бакалаврські програми та близько 220 – на магістерські у Литві. 13 українців вступили до аспірантури.

Читайте: Литва планує масштабне придбання танків© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube